1034258

136. PER KESSELMAR, Utan titel.

Signerad Per Kesselmar och daterad 2003 a tergo. Blandteknik på stålplåt 78,5 x 130 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK/2 976 - 3 472 EUR
Vasarahinta
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Louise Wrede

Tukholma

Louise Wrede
Specialist Contemporary Art

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili