1017955

138. ROBERT TERRY, "Red Maple Creek".

Signerad och daterad 2005 a tergo. Duk 51 x 40,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Alkuperä - Provenienssi

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK/3 968 - 4 960 EUR
Vasarahinta
36 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Näyttelyt

Lars Bohman Gallery, Stockholm, "Robert Terry", 2 October - 5 November 2010.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Louise Wrede

Tukholma

Louise Wrede
Specialist Contemporary Art

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili