1032399

148. MATHIAS JOHANSSON, "Louise Bourgeois N.Y.C", 1998.

Signerad Mathias Johansson och numrerad 4/20 a tergo. Gelatinsilverfotografi, bildyta 32 x 47 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Acquired directly from the photographer by the current owner.

Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK/2 976 - 3 472 EUR
Vasarahinta
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili