1036099

151. HELENA BLOMQVIST, "Daybed Portrait 1963", 2016.

Signerad Helena Blomqvist och numrerad 1/6 på etikett a tergo. Total upplaga 6 + 2 AP. Fine Art print, bildyta 88 x 110 cm. Bladstorlek 106,5 x 129 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK/5 952 - 7 937 EUR
Vasarahinta
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Näyttelyt

Lars Bohman Gallery, Stockholm, "Florentine", 17 March - 23 April 2016.

Kirjallisuus

Lars Bohman Gallery, "Florentine", 2016, illustrated.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili