1009849

190. TEITUR ARDAL, "Mt Fuji", 2008.

Signerad Teitur och daterad 2017 och numrerad 2/9 + 2 AP a tergo. Gelatinsilverfotografi monterad på aluminium och ramat, bildyta 89 x 89 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK/1 190 - 1 488 EUR
Vasarahinta
13 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili