1026628

2. HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, "Estrella", modell T580/H, Markaryd 1960-70-tal.

Polerad mässing, 6 ljuspunkter, bärnstensfärgade glasstavar, diameter 52 cm, höjd 37 cm, total höjd ca 60 cm.

Obetydligt slitage, ej funktionstestad.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK/1 488 - 1 984 EUR
Vasarahinta
30 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Camilla Behrer

Tukholma

Camilla Behrer
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili