1034307

203. HANS GEDDA, Utan titel, 2017.

Signerad Hans Gedda och numrerad 3/5. Palladium print, bildyta 43 x 34,5 cm. Bladstorlek 57 x 48 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK/1 984 - 2 480 EUR
Vasarahinta
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili