1018517

211. NICK BRANDT, "Rhinos on lake, Lake Nakuru", 2007.

Signerad Nick Brandt och numrerad 9/15. Archival pigment print, bildyta 101 x 101,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

A Galerie, Paris.

Lähtöhinta
80 000 - 100 000 SEK/7 937 - 9 921 EUR
Vasarahinta
80 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Nick Brandt, "On this Earth, a Shadow Falls", 2010, avbildad helsida sid 95.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili