1017671

215. DAWID (BJÖRN DAWIDSSON), Ur serien "Pinup / RRR", 2013.

Signerad Dawid och daterad 2013 och numrerad 1/5. Pigment print 156 x 111,5 cm inklusive originalram.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Åmells Konsthandel, Stockholm. Inköpt av nuvarande ägare 2015.

Lähtöhinta
35 000 - 40 000 SEK/3 472 - 3 968 EUR
Vasarahinta
20 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Näyttelyt

Abecita Konstmuseum, Borås, "Dawid.nu", 20 februari - 4 maj 2014.
Åmells Konsthandel, Stockholm, våren 2015.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili