979114

221. TERRY O'NEILL, "Honor Blackman as Pussy Galore, Malta", 1963.

Signerad Terry O'Neill och numrerad 2/50. Framtagen senare. Gelatinsilverfotografi, bildyta 111 x 111 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Tres Hombres Art, Halmstad.

Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK/5 952 - 7 936 EUR
Vasarahinta
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Terry O'Neill, "Terry O'Neill: The A-Z of Fame", 2013, avbildad sid 333.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili