987616

238. ANDY WARHOL, "Frölunda Hockey Player".

Färgserigrafi, 1986, signerad med blyerts och numrerad 4/100, tryckt av Rupert Jasen Smith med blindstämpel, New York, utgiven av Art Now Gallery, Göteborg. 100 x 80 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK / 3 968 - 4 960 EUR
Vasarahinta
60 000 SEK
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.

Kirjallisuus

Feldman II.366.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Louise Wrede

Tukholma

Louise Wrede
Specialist Contemporary Art

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili