987616

238. ANDY WARHOL, "Frölunda Hockey Player".

Färgserigrafi, 1986, signerad med blyerts och numrerad 4/100, tryckt av Rupert Jasen Smith med blindstämpel, New York, utgiven av Art Now Gallery, Göteborg. 100 x 80 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK/3 968 - 4 960 EUR
Vasarahinta
60 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Feldman II.366.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Louise Wrede

Tukholma

Louise Wrede
Specialist Contemporary Art

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili