1036532

245. JAMES ROSENQUIST, "Welcome to the Water Planet".

Signerad James Rosenquist och daterad 1987 och numrerad 2/2 Presentation Proof. Upplaga 55. Akvatint, bildyta 174 x 136 cm. Bladstorlek 192 x 151 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Alkuperä - Provenienssi

Wetterling Gallery, Stockholm.

Lähtöhinta
40 000 - 60 000 SEK/3 968 - 5 952 EUR
Vasarahinta
34 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Glenn 211.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili