1036532

245. JAMES ROSENQUIST, "Welcome to the Water Planet".

Signerad James Rosenquist och daterad 1987 och numrerad 2/2 Presentation Proof. Upplaga 55. Akvatint, bildyta 174 x 136 cm. Bladstorlek 192 x 151 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Alkuperä - Provenienssi

Wetterling Gallery, Stockholm.

Lähtöhinta
40 000 - 60 000 SEK / 3 968 - 5 952 EUR
Vasarahinta
34 000 SEK
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.

Kirjallisuus

Glenn 211.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili