1035170

26. EVA HILD, skulptur "Bulig", Sparsör 2002, unik.

Stengods, glaserad i röda nyanser med något beige, signerad i silverfärg EVA HILD 02. Längd 30 cm, höjd 14,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Galleri Bacchus, Borås, oktober 2002.

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK/1 488 - 1 984 EUR
Vasarahinta
19 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Eva Seeman

Tukholma

Eva Seeman
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 31
eva.seeman@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili