1036404

3. HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, 1960-70-tal.

Stomme av mässing med åtta skärmar, raster av plast, två takfästen, märkt Hans Agne Jakobsson Markaryd, höjd 97 cm, längd 185 cm, bredd 47 cm.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK/2 480 - 2 976 EUR
Vasarahinta
34 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Jonatan  Jahn

Tukholma

Jonatan Jahn
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)703 92 88 60
jonatan.jahn@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili