1019087

32. ARNE VODDER, sideboard, Sibast Furniture, Danmark 1960-tal.

Palisander, jalusidörrar, bakomliggande hyllor och lådor, brickmärkt Sibast Furniture Made in Denmark, Danish furniture Control, höjd 86,5 cm, bredd 200 cm, djup 49 cm. Avain on.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK/2 480 - 2 976 EUR
Vasarahinta
26 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Lisätietoja

CITES certificate, valid within the EU included.
bidding if they intend to import this lot into another country.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Jonatan  Jahn

Tukholma

Jonatan Jahn
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)703 92 88 60
jonatan.jahn@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili