1014513

70. LG LUNDBERG, "Nocturne".

Signerad LG Lundberg och daterad 2017. Duk 50 x 64 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Galleri Mårtenson & Persson, Stockholm.

Lähtöhinta
45 000 - 50 000 SEK/4 464 - 4 960 EUR
Vasarahinta
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Louise Wrede

Tukholma

Louise Wrede
Specialist Contemporary Art

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili