1034260

79. OSKAR KORSÁR, "Sommarbarn".

Signerad Oskar Korsár och utförd 2004. Papper 34 x 44 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

ALP galleri Peter Bergman, Stockholm.
Bo Siesjö Collection.
Stockholms Auktionsverk, 29 september 2010.

Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK/2 976 - 3 968 EUR
Vasarahinta
32 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Näyttelyt

Moderna Museet, Stockholm, "Modernautställningen", 18 February - 7 May 2006.
Fullersta Gård, Huddinge, "Oskar Korsár, Dagarna går", 19 August - 5 November 2017.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Louise Wrede

Tukholma

Louise Wrede
Specialist Contemporary Art

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili