1037894

84. DONALD BAECHLER, "Thistle".

Signerad DB och daterad -99 a tergo. Akryl och textilcollage på duk 153 x 122 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
300 000 - 350 000 SEK/29 761 - 34 722 EUR
Vasarahinta
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili