1004459

96. ALFRED BOMAN, "Herbal Big Mac".

Signerad Alfred Boman och daterad 2013 a tergo. Akryl, limemulsion, sprayfärg, emaljlack på duk, 140 x 104 cm inklusive originalram.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK / 3 968 - 4 960 EUR
Vasarahinta
22 000 SEK
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.

Näyttelyt

Rod Barton Gallery, London, 'ROPE BURN: Painting Behind the Velveteen Curtain', 12 July - 17 August 2013.

Lisätietoja

Participates in group show at Issues gallery, Stockholm, 10 - 28 April 2018.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Louise Wrede

Tukholma

Louise Wrede
Specialist Contemporary Art

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili