1014121

115. PABLO PICASSO, kanna "Tête peinte", Madoura, Vallauris, Frankrike 1953 (A Ramié nr 212).

Fajans, delvis glaserad dekor av ansikte i blått, vitt, svart och rödbrunt, signerad EDITION PICASSO 95/100 och stämplad MADOURA PLEIN FEU EDITION PICASSO. Höjd ca 23,5 cm.

Fotnagg samt litet mynningsnagg.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK/5 655 - 7 540 EUR

Tee tarjouksesi

Tarkista ja vahvista ostomääräyksesi painamalla kohtaa "Vahvista tarjous" alapuolella.

Ostomääräyksesi on vastaanotettu.

On tärkeää, että henkilö- ja osoitetietosi ovat ajan tasalla. Voit päivittää tietosi koska tahansa Omat sivut sivun kautta.

Vääränlainen summa. Summan tulee olla numero.

Tarjousta ei voitu tehdä. Tapahtui sisäinen virhe. Yritä ystävällisesti uudelleen tai ota yhteyttä Asiakaspalvelu.

Tapahtui sisäinen virhe. Yritä ystävällisesti uudelleen tai ota yhteyttä Asiakaspalvelu.

Tarjousta/ostomääräystä ei voida rekisteröidä tälle kohteelle

Ostomääräystä ei voitu tallentaa: Summa ylittää korkeiden tarjouksien rajan. Ota ystävällisesti yhteyttä Asiakaspalvelu.

Vääränlainen summa. Summan täytyy olla tasasumma pyöristettynä sataan. Ehdotus:

Ostomääräys täytyy jättää viimeistään 15 minuuttia ennen huutokaupan alkua.

Kirjallisuus

A. Ramié, nr 212, sid 115.

Lisätietoja

Modellen utförd i 100 exemplar.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Camilla Behrer

Tukholma

Camilla Behrer
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili