1006659

12. EDVIN ÖHRSTRÖM, skulptur, "Korona", Lindshammars glasbruk 1960-tal.

Gjutet klarglas med röda inslag. Signerad E Öhrström 6/12. Höjd 54 cm, bredd ca 60 cm, djup ca 19 cm.

Avslag upptill, smärre nagg.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
50 000 - 60 000 SEK/4 712 - 5 655 EUR
Vasarahinta
50 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Lisätietoja

Modellen formgiven år 1961.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Camilla Behrer

Tukholma

Camilla Behrer
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili