1014119

120. PABLO PICASSO, kanna "Chouette", Madoura, Vallauris, Frankrike 1969.

(A Ramié nr 602).

Fajans, i form av uggla, dekor i svart, brunt och grönt mot vitt, signerad EDITION PICASSO 187/350 MADOURA och stämplad EDITION PICASSO MADOURA PLEIN FEU. Höjd 30 cm.

Ytterst små kantnagg på stjärten, invändig bränningsspricka på snåsen.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
75 000 - 100 000 SEK/7 068 - 9 425 EUR

Tee tarjouksesi

Tarkista ja vahvista ostomääräyksesi painamalla kohtaa "Vahvista tarjous" alapuolella.

Ostomääräyksesi on vastaanotettu.

On tärkeää, että henkilö- ja osoitetietosi ovat ajan tasalla. Voit päivittää tietosi koska tahansa Omat sivut sivun kautta.

Vääränlainen summa. Summan tulee olla numero.

Tarjousta ei voitu tehdä. Tapahtui sisäinen virhe. Yritä ystävällisesti uudelleen tai ota yhteyttä Asiakaspalvelu.

Tapahtui sisäinen virhe. Yritä ystävällisesti uudelleen tai ota yhteyttä Asiakaspalvelu.

Tarjousta/ostomääräystä ei voida rekisteröidä tälle kohteelle

Ostomääräystä ei voitu tallentaa: Summa ylittää korkeiden tarjouksien rajan. Ota ystävällisesti yhteyttä Asiakaspalvelu.

Vääränlainen summa. Summan täytyy olla tasasumma pyöristettynä sataan. Ehdotus:

Ostomääräys täytyy jättää viimeistään 15 minuuttia ennen huutokaupan alkua.

Kirjallisuus

A. Ramié, nr 602, sid 290.

Lisätietoja

Modellen utförd i 350 numrerade exemplar.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Camilla Behrer

Tukholma

Camilla Behrer
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili