1006767

173. ULLA FOGELKLOU-SKOGH, spegel, Ystad-Tenn (Ystad-Brons), 1940.

Ramen med graverad dekor av kvinno- och mansfigurer, stämplad med firmastämpel samt YSTAD-TENN UFS O8. 70,5 x 37 cm

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK/943 - 1 131 EUR
Vasarahinta
19 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Eva Seeman

Tukholma

Eva Seeman
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 31
eva.seeman@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili