1042374

197. JOSEF FRANK, skrivbord, Firma Svenskt Tenn, 1900-talets mitt, modell 1160.

Mahogny, tre utdragslådor, höjd 74 cm, 170 x 65 cm.

Slitage, fläckar, delvis blekt. Avaimet puuttuvat.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK / 1 414 - 1 885 EUR
Vasarahinta
38 000 SEK
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.

Lisätietoja

The model was designed in the late 1940's.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Camilla Behrer

Tukholma

Camilla Behrer
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili