1042374

197. JOSEF FRANK, skrivbord, Firma Svenskt Tenn, 1900-talets mitt, modell 1160.

Mahogny, tre utdragslådor, höjd 74 cm, 170 x 65 cm.

Slitage, fläckar, delvis blekt. Avaimet puuttuvat.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK/1 414 - 1 885 EUR
Vasarahinta
38 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Lisätietoja

Modellen formgiven under 1940-talets andra hälft.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Camilla Behrer

Tukholma

Camilla Behrer
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili