1039685

244. HANS-AGNE JAKOBSSON, takarmatur, Markaryd 1960-70-tal, modell T 363/12.

Mässing, raster av guldfärgad plast, tolv ljuspunkter. Etikettmärkt, 104 x 76, höjd 117,5 cm.

Smärre slitage, ej funktionsrestad.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK/1 885 - 2 356 EUR
Vasarahinta
34 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Camilla Behrer

Tukholma

Camilla Behrer
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili