1033560

249. IB KOFOD LARSEN, fåtölj, "Sälen", Olof Persson Möbler, Jönköping 1950-60-tal.

Stomme av teak, klädd i brunt läder, lös stoppad plymå. Sitthöjd ca 38 cm.

Smärre slitage, fläckar.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK / 1 885 - 2 356 EUR
Vasarahinta
55 000 SEK
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.

Lisätietoja

The model was designed in 1957.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Camilla Behrer

Tukholma

Camilla Behrer
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili