1037531

281. HANS J WEGNER, fåtölj "CH-27", Carl Hansen & Son, Danmark, 1950-60-tal.

Ek, flätad rotting.

Smärre slitage, delar av rottingen ersatt.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK/1 885 - 2 356 EUR
Vasarahinta
28 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Lisätietoja

Modellen formgiven år 1949.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Eva Seeman

Tukholma

Eva Seeman
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 31
eva.seeman@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili