1037528

284. HANS J WEGNER, bänk/bord, Johannes Hansen, Danmark 1950-60-tal.

Solid teak, benställning av ek, brännmärkt JOHANNES HANSEN undertill. 150 x 46, höjd 44 cm.

Obetydligt slitage.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK/2 356 - 2 828 EUR
Vasarahinta
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Eva Seeman

Tukholma

Eva Seeman
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 31
eva.seeman@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili