1006021

287. IB KOFOD LARSEN, sideboard, Seffle Möbelfabrik, 1960-tal.

Palisander, fyra dörrar, hyllinredning, en sektion med fyra vitlackerade lådor. Längd 244 cm, bredd 47 cm, höjd 72 cm.

Obetydligt slitage, något blekt.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK/3 770 - 4 713 EUR
Vasarahinta
100 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Lisätietoja

CITES-intyg, giltigt inom EU medföljer.
bidding if they intend to import this lot into another country.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Camilla Behrer

Tukholma

Camilla Behrer
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili