1035132

337. GRETA GERELL, Café, Paris.

Signerad Gerell och daterad Paris -50. Pannå 33 x 21,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK/2 356 - 2 828 EUR
Vasarahinta
26 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Lena Rydén

Tukholma

Lena Rydén
Asiantuntija – moderni taide

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili