1007692

35. ALESSANDRO PIANON, fågel, "Pulcino", Vistosi, Italien 1960-tal.

Båtformad av blå glasmassa med bruna ränder, ögon i murrine, benställning av koppar. Höjd 18 cm.

Två små nagg på livet.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK/1 885 - 2 356 EUR
Vasarahinta
34 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Lisätietoja

The model was designed in 1962.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Camilla Behrer

Tukholma

Camilla Behrer
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili