404
1049208
Beverloo Corneille
(1922-2010)

Untitled

Signed Corneille and dated -90. Gouache on print 93 x 96 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Lähtöhinta:

15 000 - 20 000 SEK

1 414 - 1 885 EUR

Vasarahinta:
22 000 SEK
Täydennyslista

Gouache on print. Estimate 15-20.000 SEK.
Provenance:
Sel & Art Design och Inredning AB, acquired in the mid 1990s.

Alkuperä - Provenienssi

Swedish private collection.

Ota yhteyttä asiantuntijaan
Lena Rydén
Tukholma
Lena Rydén
Asiantuntija – moderni taide
+46 (0)70 778 35 71