1049208

404. BEVERLOO CORNEILLE, Utan titel.

Signerad Corneille och daterad -90. Gouache på grafisk grund 93 x 96 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Sel & Art Design och Inredning AB, acquired in the mid 1990s.
Swedish private collection.

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK/1 414 - 1 885 EUR
Vasarahinta
22 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Täydennyslista

Gouache on print. Estimate 15-20.000 SEK.
Provenance:

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Lena Rydén

Tukholma

Lena Rydén
Asiantuntija – moderni taide

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili