1042463

438. LISS ERIKSSON, "Maternité".

Signerad Liss Eric och numrerad 1/8. Gjutarstämpel Cire Perdue Valsuani. Mörkpatinerad brons. Höjd 39,5 exklusive stensockel.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Sveriges Allmänna konstförening, 1954.

Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK/1 885 - 2 356 EUR
Vasarahinta
28 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Amanda Wahrgren

Tukholma

Amanda Wahrgren
Arvioija

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili