1048674

445. WILHELM FREDDIE, "Mansportræt".

Signerad Freddie och daterad -31. Duk 66,5 x 46 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
100 000 - 125 000 SEK/9 425 - 11 781 EUR
Vasarahinta
140 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Näyttelyt

Enligt påskrift a tergo utställd "Corner", 1932.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Amanda Wahrgren

Tukholma

Amanda Wahrgren
Arvioija

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili