1048732

455. ISAAC GRÜNEWALD, Stilleben med amaryllis.

Signerad Grünewald. Pannå 65 x 54 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Alkuperä - Provenienssi

Acquired in Borås in the 1930/40s.
Thence by descent to present owner.

Lähtöhinta
80 000 - 100 000 SEK/7 540 - 9 425 EUR
Vasarahinta
80 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Lena Rydén

Tukholma

Lena Rydén
Asiantuntija – moderni taide

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili