1040975

466. OLLE BAERTLING, "Karlaplan".

Signerad Baertling och daterad -45. Pannå 65 x 54 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK / 2 828 - 3 299 EUR
Vasarahinta
38 500 SEK
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Lena Rydén

Tukholma

Lena Rydén
Asiantuntija – moderni taide

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili