1015973

467. YRJÖ EDELMANN, Utan titel.

Signerad Y. Edelmann och daterad -89. Duk 154 x 156 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Inköpt direkt av konstnären av nuvarande ägare omkring 2000.

Lähtöhinta
100 000 - 120 000 SEK/9 425 - 11 310 EUR
Vasarahinta
100 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Amanda Wahrgren

Tukholma

Amanda Wahrgren
Arvioija

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili