1039190

478. INGE SCHIÖLER, "Måsar", Koster.

Signerad Inge Schiöler. Utförd på 1950-talet. Duk 27 x 24 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Galerie God Konst, Gunnar Hjortén, Göteborg.

Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK/5 655 - 7 540 EUR
Vasarahinta
95 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Hjortén 623

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Lena Rydén

Tukholma

Lena Rydén
Asiantuntija – moderni taide

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili