1039190

478. INGE SCHIÖLER, "Måsar", Koster.

Signerad Inge Schiöler. Utförd på 1950-talet. Duk 27 x 24 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Galerie God Konst, Gunnar Hjortén, Göteborg.

Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK / 5 655 - 7 540 EUR
Vasarahinta
95 000 SEK
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.

Kirjallisuus

Hjortén 623

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Lena Rydén

Tukholma

Lena Rydén
Asiantuntija – moderni taide

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili