1047735

509. PAUL WUNDERLICH, Minotaurus.

Signerad Wunderlich och daterad -89. Numrerad 115/200. Brons, höjd 44 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Editions Sonet, Stockholm.

Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK / 1 414 - 1 697 EUR
Vasarahinta
15 000 SEK
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Lena Rydén

Tukholma

Lena Rydén
Asiantuntija – moderni taide

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili