1049603

529. HENRI MATISSE, "Orientale, tatouage en croix sur la poitrine".

Etsning, 1929, signerad med blyerts 20/25. Plåtstorlek 15,5 x 11 cm, bladstorlek 30,3 x 25,5 cm (Chine appliqué/Arches).

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
50 000 - 60 000 SEK/4 713 - 5 655 EUR
Vasarahinta
55 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Duthuit 154

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Amanda Wahrgren

Tukholma

Amanda Wahrgren
Arvioija

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili