1005532

75. STIG LINDBERG, vas, Gustavsbergs studio 1966.

Stengods, pressad geometrisk reliefdekor, blank glasyr i blått och brunt. Signerad Stig L med studiohanden, höjd 33 cm, diameter ca 20 cm.

Liten nagg på fotringen.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK/754 - 943 EUR
Vasarahinta
9 500 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Camilla Behrer

Tukholma

Camilla Behrer
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili