1020621

8. INGEBORG LUNDIN, vas, ariel, "Ansikten", Orrefors 1979.

Ansikten mot blått glas, signerad ORREFORS Ariel Nr 335-E9 Ingeborg Lundin. Höjd 18 cm.

Obetydliga repor.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK/1 885 - 2 356 EUR
Vasarahinta
24 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Lisätietoja

Modellen formgiven år 1969.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Camilla Behrer

Tukholma

Camilla Behrer
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili