150
1086403

Lisa D Manner

(Ruotsi, Syntymävuosi 1979)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Vasarahinta
14 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Louise Wrede
Tukholma
Louise Wrede
Asiantuntija, nykytaide, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Lisa D Manner
(Ruotsi, Syntymävuosi 1979)

"Pocket Parks III"

Reportedly signed Lisa D Manner and dated 2011 on verso. Triptych, oil on panel 14 x 40 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Magnus Åklundh, Malmö.
Stockholms Auktionsverk, "Nutida" 2014.

Kirjallisuus

"Lisa D. Manner - Paintings", Kalejdoskop förlag 2012, illustrated p. 102-103.

Muut tiedot