414
1169486

Okänd Konstnär 1600-tal

(Ruotsi)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
100 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Okänd Konstnär 1600-tal
(Ruotsi)

UNKNOWN ARTIST 17TH CENTURY. "Katarina Stenbock (1535-1621)"

Relined canvas 63 x 50 cm.

Alkuperä - Provenienssi

According to label provenance from Kolk castle, Estonia.