Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine F766
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
414
1169486

Okänd Konstnär 1600-tal

(Ruotsi)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Vasarahinta
100 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Okänd Konstnär 1600-tal
(Ruotsi)

UNKNOWN ARTIST 17TH CENTURY. "Katarina Stenbock (1535-1621)"

Relined canvas 63 x 50 cm.

Alkuperä - Provenienssi

According to label provenance from Kolk castle, Estonia.