Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine F766
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
426
1176652

Helene Schjerfbeck

(Suomi, 1862-1946)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 420 - 2 910 EUR
2 770 - 3 330 USD
Vasarahinta
42 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Helene Schjerfbeck
(Suomi, 1862-1946)

"Andakt"

Lithograph, 1938-39, signed in pencil and numbered 1/70. I. 47,5 x 33,6 cm. S. 69,8 x 49,7 cm.

Näyttelyt

Västerås konstmuseum, Västerås, "Tack för lånet!", 15 June- 8 September 2013.