90
1193482

A pair of French Empire five-light candelabra, sign. Rabiat, bronze maker in Paris 1756-1815.

Lähtöhinta
75 000 - 100 000 SEK
6 660 - 8 870 EUR
6 940 - 9 260 USD
Vasarahinta
75 000 SEK

Gilt and patinated bronze. Height 82 cm.