354
1214293

Okänd konstnär 1700-tal

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Vasarahinta
6 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Okänd konstnär 1700-tal

UKNOWN ARTIST 18TH CENTURY. A lady standing by a pillar

Miniature. Signed W.G and dated 1776. Goache 5.2 x 4.2 cm (including frame and loop 7 x 4.5 cm).

Alkuperä - Provenienssi

The Collection of Wivica Ankarcrona Borell.