490
1223810

Flamländsk skola 1600-tal

Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Vasarahinta
46 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Flamländsk skola 1600-tal

FLEMISH SCHOOL, 17th Century, Saint Jerome in his chamber

Panel 82 x 64 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Coll Gösta Stenman, Stockholm/Helsinki
Bukowski Auktioner, auction 307, Dec 9-11 1936, lot no 128.